Autorët Shkrime nga Admin

Admin

38241 POSTIME 0 KOMENTET

Spajdermen pa dyshim që është filmi vizatimor më i pëlqyer për sa i përket skenave të fluturimit dhe i hedhjeve nga njëra ndërtesë në...

Është Antonio Conte objektivi i madh i Romës për stolin. Drejtuesit e klubit verdhekuq dëshirojnë tia japin drejtimin e skuadrës teknikut aktual të kombëtares...

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Shkodër. Burime nga policia bëjnë me...

29/12/2015, 12:44 Nga: Anjola Hamzaj Policia belge ka arrestuar dy persona, pasi dyshohen se kishin planifikuar të organizonin...

Dosja Zbardhen negociatat me çekët gjatë privatizimit. Tarifat e ERE-s, me ndërhyrjen e ministrave Dëmi financiar i ardhur nga privatizimi dhe zbatimi i...

Hapësira në formacionin titullar të Lazio-s nuk ka qenë ajo e duhura për një portier të nivelit të tij. Megjithatë 5 ndeshjet e luajtura...

Tashmë është zyrtare, lejet e ndërtimit për pallatet me mbi 6 kate do të mund të jepen nga njësitë vendore. Vendimi i qeverisë i...

29/12/2015, 14:32 Nga: Anjola Hamzaj 21 perona kanë humbur jetën dhe 78 të tjerë janë plagosur si pasojë...