Autorët Shkrime nga Admin

Admin

36230 POSTIME 0 KOMENTET

Policia e Shkodrës ka arrestuar tre persona me akuzën e shitjes dhe prodhimit të lëndëve narkotike. Në kuadër të operacionit të...

5 skuadra me një diferencë prej 4 pikësh në krye të kampionatit. Një gjë e tillë nuk kishte ndodhur më parë në Serinë A, që...

27/12/2015, 10:55 Nga: Endri Farka Kina do ta nisë vitin 2016 me tre ligje të reja të miratuara. Asamblea Kombëtare...

Një person ka humbur jetën, ndërsa dy të tjerë janë plagosur në një aksident të rëndë automobilistik të shënuar gjatë mesnatës së djeshme...

Mistsi Gauthier, 26 vjeç është vajza që humbi 46 kilogramë. Ajo tregon të gjitha hapat që ndoqi për të arritur këtë qëllim që i...

Nëse nuk do ishin refugjatët, ekonomia gjermane nuk do kishte ecur kaq mirë. Qindra-mijëra refugjatë tani mund të sigurojnë që mrekullia e dytë ekonomike...

Dënohet Ermal Beka me tri vite burg, denoncoi se i kishte humbur pasaporta Gjykata e Tiranës ka dënuar me tri vite burg një...