Autorët Shkrime nga Admin

Admin

38273 POSTIME 0 KOMENTET

Një nënë nga Kanadaja ka sjellë në jetë një vajzë që ka kaluar çdo rekord sa i përket gjatësisë dhe peshës. Vogëlushja Olivia ka...

Përplasja. Kryeprokurori: Mbështes kundërshtimet e Unionit të Prokurorëve. Kryepolici: Struktura policore do të hetojë korrupsionin  Kreu i akuzës – “Prokuroria ka rezervat e saj...

Drejtori i Ujësjellësit të Pogradecit Marsel Isallari, është kërcënuar nga një punonjës i këtij institucioni, menjëherë pas bërjes publike të auditit të brendshëm...

Roma rikthehen vëmendjen në Serinë A pas humbjes me Realin në fazën e 1/8 të Championsit. Katër fitoret radhazi në kampionat rritin shpresat për...

Përshtati për gazetën “Shëndet+”: Blertina Koka Miliona femra në të gjithë botën kanë dhimbje gjatë ciklit menstrual. Një profesor i shëndetit riprodhues tek Universiteti i...

Një person është qëlluar me thikë në zonën e Shkozës në Tiranë dhe për fat të keq ka humbur jetën. Mësohet se ngjarja...

20/02/2016, 13:37 Nga: Xhoi Malesia Konflikti i Sirisë mund të sjellë përfshijë Turqinë dhe Rusinë në një konflikt të...

Mes Manchester United dhe Interit, Jose Mourinho ka zgjedhur Djajtë e Kuq. The Sun këtë të Shtunë hapej me titullin ” Panik te United,...