Autorët Shkrime nga Admin

Admin

35146 POSTIME 0 KOMENTET

Vendi ku u gjet kufoma në DajtNë fshatin Priskë e Dajtit, në vendin e quajtur ‘’Zabel’’, është gjetur një kufomë dekompozuar e seksit...

15/02/2016, 12:34 Nga: Anjola Hamzaj Ndërsa tensioni në Gadishullin Korean vazhdon të rritet pas lançimit të një sateliti...

Keisuke Honda ose shkurt Keiske Honda, rilindja e Milanit ka një emër dhe një mbiemër. Kuqezinjtë kanë ende shumë punë për të bërë për t’u...

Kompania e britanike e asistencës në dogana, Crown Agents në mbyllje të kontratës së bashkëpunimit me Shqipërinë ka bërë publike disa fakte mbi mënyrën...

Edhe në këtë fillim jave, pika kufitar e Kapshticës do të vijojë të mbetet e bllokuar për shkak të grevës që zhvillohet në...

Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Minatori”, ku janë arrestuar në flagrancë dy persona. Arrestimet janë bërë nga komisariati i policisë...

Fillimi i vitit 2016 duket i mallkuar për Interin. Një krizë pa fund, me vetëm 9 pikë të grumbulluara në 8 ndeshje të zhvilluara. Përtej...

Autoritetet australiane kanë konfiskuar një sasi të madhe droge më vlerë rreth 1 miliard dollar. “The Guardian” shkruan se u...

Policia parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti midis dy kushërinjve. Klodian Hajdajas, 30 vjeç, dhe Ladimir Joti, 39 vjeç, që të dy...

Barcelona apo klube të tjera të mëdha në Europë duhet ta harrojnë Marco Verrattin. Mesfushori italian zgjati kontratën me PSG deri në vitin 2020,...