Autorët Shkrime nga Admin

Admin

33771 POSTIME 0 KOMENTET

NJU JORK, 18 shkurt /ATSH-ANSA/ – Kancelarja gjermane, Angela Merkel në krye të Organizatës së Kombeve të Bashkuara. Hipotezën...

Edison Cavani heroi i Paris Saint Germain. Të shënosh gol është elementi i më i rëndësishëm për një sulmues. Edinson Cavani falë golit të shënuar,...

Androkli KokthiKreu i Tatimeve të Tiranës, Androkli Kokthi, 40 vjeç, është arrestuar sot me akuzën e korrupsionit dhe shpërdorimit me detyrën. Arrestimi i...

Sërish tension në Turqi, një tjetër shpërthim ka goditur një autokolonë ushtarake në Diyarbair, qyteti kurd në jug lindje...

Presidenti Bujar Nishani dekretoi sot emërimin e katër prokurorëve në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë për Krimet e Rënda. Klodian Braho,...

Fjalët e tij peshojnë në çdo moment edhe pse tashmë është një ish. Rafael Benitez i shkarkuar përpara disa javësh nga posti i trajnerit...

Tirana Observer Në www.tiranaobserver.al do të gjeni informacione nga vendi dhe bota në kohë reale, analiza, komente, tema, speciale dhe dossierë të ndryshëm. ...

18/02/2016, 14:32 Nga: Xhoi Malësia Shtatë javë pasi qindra gra u sulmuan dhe u dhunuan seksualisht gjatë mbrëmjes së...

Shkel lejen e dhënë nga drejtuesit e burgut të Burrelit, ndërkohë që i kishin mbetur edhe 2 vjet nga dënimi 6-vjeçar....