Autorët Shkrime nga Admin

Admin

36179 POSTIME 0 KOMENTET

Sulmet ne Bruksel - Publikohet videoja e terroristit me kapele në aeroport (VIDEO) Policia e Belgjikës ka publikuar pamjet e...

Paul Pogba për Juventusin vlen më shumë se 100 milionë Euro, dhe të gjitha skuadrat e interesuara për të nëse dëshirojnë të firmosin me...

Edhe pse konsiderohet si vend i sigurt origjine, numri i qytetarëve nga Shqipëria që aplikojnë për azil në Holandë është rritur ndjeshëm që...

Ka shumë gjasa që kafka e Shekspirit të mos jetë në varrin e tij. Në këtë konkluzion kanë arritur...

Teksa Gjykata e Tiranës ka përcaktuar administratorin e përkohshëm në kompaninë e prodhimit të hekurit Kurum për te verifikuar nëse kërkesa për faliment e...

Franca është padyshim një nga skuadrat favorite për Europianin, që nis në verë, kjo dhe për faktin se “Gjelat” janë edhe vendi mikëpritës i...

Në të gjithë vendin, Strukturat e Policisë së Shtetit edhe gjatë javës që kaloi kanë vijuar punën për “Parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë...

Sulmet terroriste në Bruksel - Kamikazi Khalid El Bakraoui në 2015 ka udhëtuar në Itali më pas Greqi 28/03/2016 - 12:32 Nga: Xhoi Malësia ...