Autorët Shkrime nga Admin

Admin

35146 POSTIME 0 KOMENTET

Gabim i madh gjatë vapës së madhe që...

Policia e Gjirokastrës ka sekuestruar 1500 bimë kanabis si dhe ka vënë në pranga 3 persona. Policia njofton se në vendin e...

Rreth 373 mijë pensionistë italianë kanë zgjedhur të pleqërojnë jashtë italisë duke nxjerrë nga paratë publike të shtetit fqinjë 1 miliardë euro jashtë vendit,...

Flamurtari ndryshon sponsorin teknik për sezonin 2017-2018. Skuadra vlonjate ia ka besuar imazhin e saj firmës së njohur italiane të veshjeve sportive Kappa, që...

Prej disa ditësh policia e Vlorës ka marrë masa të rrepta ndaj poseduesve të mjeteve lundruese që qarkullojnë në afërsi të...

Lulzim Basha e cilëson rritjen e çmimit të ujit të pijshëm një veprim kriminal ndaj qytetarëve i Ramës dhe...

Këngëtari Ibro vërtetë është një fenomen shqiptar që duhet përgëzuar. Kjo se, që me...

Prokuroria e Dibrës dërgon për gjykim ish-kryetarin e Bashkisë, Shukri Xhelili, i akuzuar për veprën penale të “Mosdeklarim dhe deklarim i rremë i...

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici për herë të parë në një intervistë për Top Channel ka konfirmuar largimin e trajnerit Gjoka nga stoli I...

Presidenti i Kinës Xi Jinping uroi Presidentin e Republikës së Shqipërisë,  Ilir Meta me rastin e marrjes së detyrës....