Autorët Shkrime nga Admin

Admin

38274 POSTIME 0 KOMENTET

Njëra nga vajzat e dhunuara në jetimoren e Shkodrës, 12-vjeçarja K.B i është drejtuar me një letër kryeministrit të vendit Edi Rama. E...

Burak Özçivit është aktori dhe modeli turk më i kërkuar i momentit. Ai ka...

Do të jetë Spezia kundërshtari i Trapanit në gjysmëfinalen e parë të fazës play-off në Serinë B, italiane. Skuadra e Domenico Di Carlos bëri...

24/05/2016 - 22:25 Nga: Anjola Hamzaj Brukseli është përfshirë në protesta të dhunshme kundër reformave të qeverisë për pagat,...

Njihuni me macen Baby dhe draguan femër Charles, të cilët na vërtetojnë se miqësia e vërtetë...

Mosndërhyrja në kohë e punonjësve të policisë së Kurbinit në konfliktin që kishin banorët e fshatit Gallatë të Malbardhës me një bashkëfshatarin e...

Në futbollin e madh ka disa lloj trajnerësh. Debatet në prag të europianëve apo botërorve kanë qënë gjithnjmone të njëjta. Por Kush është receta...

Freddie është një breshkë e mbijetuar nga djegjet, pas një zjarri të rënë në shkurre, në...

Një grup shqiptarësh janë të dyshuar në vjedhjen e 10 bankave në pesë vitet e fundit në Nju Jork Siti, duke përfshirë edhe...

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit sqaroi në një deklaratë zyrtare se bllokimi i 3 tonëve sallam të markes “Wudy” ka ardhur për shkak se një...