Autorët Shkrime nga Admin

Admin

35146 POSTIME 0 KOMENTET

Çdo sezon që prodhimet bujqësore preken në masë nga sëmundje të ndryshme dhe fitimet e fermerëve nuk i arrijnë pritshmëritë, ndër të tjera ankohen...

Gjykata e Apekit ka shtyrë seancën gjyqësore për vendimin ndaj kreut të Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, i cili akuzohet për shpërdorim detyre....

06/04/2016 - 9:51 Nga: Anjola Hamzaj Kandidati republikan për president në Shtetet e Bashkuara të Amerikës Ted Cruz...

Festimet në kuadër të 70-vjetorit të themelimit të klubit të Partizanit, që kulmuan me mbrëmjen gala të 4 prillit në Pallatin e Kongreseve, tashmë...

Policia e Korçës ka arrestuar dy shtetas, pasi u kapën duke transportuar lëndë drusore pa dokumentacionin përkatës. Sipas policisë janë arrestuar...

Një tjetër brazilian i jep lamtumirën Tiranës. Pas sulmuesit Hugo Almeida nga klubi bardheblu është larguar edhe mesfushori me tipare të avancuara Alex Willian....

Lamtumirë i dashur Cesare, përjetësisht kuqezi. Milani përcjell me një video emocionuese ish mbrojtësin dhe trajnerin që shkruajti emrin në librin e artë të...

“Tani po e kuptojnë të gjithë sesa i fortë është Hysaj”. Me këtë fjali e nis shkrimin dedikuar mbrojtësit shqiptar e përditshmja italiane, Corriere...