Autorët Shkrime nga Admin

Admin

38274 POSTIME 0 KOMENTET

  I siguronte klient për ushtrim prostitucioni duke vënë në dispozicion lokalin e vet, arrestohet  60-vjeçarja për veprën penale “Shfrytëzim prostitucioni” dhe “Mbajtja e...

Fati i keq duket se vazhdon të përndjekë Ilkay Gungogan. I sapo rikthyer nga një mungesë e gjatë për shkak të dëmtimit në gju,...

Del ekspertiza paraprake e trinjakëve që u dogjën pasditen e djeshme në banesën e tyre në Rromanat  të Durrësit. Sipas ekspertëve,...

“Arena Kombëtare” nuk arrin të fitjë të drejtën e organizimit të Superkupës së Europës 2019. Mes 7 kandidaturave të paraqitura në UEFA, Komiteti Ekzekutiv...

Dionis Senjo, vogëlushi 6 vjeçar, djali i...

Për një skuadër debutuese si Kamza, nuk mund të kishte start më të vështirë të sezonit. Fillimisht përballë kampionëve të Kukësit dhe më pas...

<!-- Ndaje me miqtë? AddThis Button BEGIN --> ...

Teuta e Durrësit u riformatua thuajse plotësisht gjatë merkatos së verës, duke afruar lojtarë të shumtë jo vetëm nga kampionati shqiptar. Të përzgjedhurit e...

<!-- Ndaje me miqtë? AddThis Button BEGIN --> ...

Efektet e saj janë shumë më të dukshme dhe më të fuqishme te...