Autorët Shkrime nga Admin

Admin

35146 POSTIME 0 KOMENTET

<!-- Ndaje me miqtë? AddThis Button BEGIN --> ...

Një ditë pas krimit në familje, ku një i ri vrau babain e tij polic me armën e shërbimit dhe plagosi rëndë nënën...

Bayerni i Mynihut fitoi 3-2 me Chelsean në Champions Cup në sfidën e zhvilluar para afër 50 mijë shikuesve në stadiumin e Singaporit, ku...

<!-- Ndaje me miqtë? AddThis Button BEGIN --> ...

Dëshmitaret e thirrur në Gjykatën e Krimeve të Rënda vijojnë të vendosin në pikëpyetje profilin e Ylvi Beqajt, njeriu i  mbrojtur nga shteti,...

Shumë nga ju mbeteni konfuz nëse një mik...

Vjen dita e prezantimit të Mark Iulianos si trajneri i ri i Partizanit. Këtë të mërkurë në orën 11:00, 43-vjecari do të marrë zyrtarisht...

Zv/ministrja e Punëve të Brendshme Rovena Voda priti ambasadoren e Luksemburgut Nadia Ernzer. Çështje kryesore të bisedës ishin forcimi i...

Denis Shimilit u shpall fajtor ditën e martë nga Gjykata e Tiranës për ngacmim seksual ndaj fëmijëve të tij të...

Krahas sukseseve të njëpasnjëshme që po arrin skuadra  në kalimin e tureve në Europa League, Shkëndija e tetovës ka kompletuar dhe bordin mbikqyrës të...