Autorët Shkrime nga Admin

Admin

36179 POSTIME 0 KOMENTET

Arsene Wenger konfirmon edhe njëherë tjetër qëndrimin e Alexis Sanchez te Arsenali, por ndërkohë bën gjithashtu të ditur se për momentin rinovimi i  sulmuesit...

Sipas statistikave që nga muaji janar 30 persona kanë përfunduar në pranga për vepra të turpshme me të mitur, shumica e këtyre veprimeve...

Në garën për anëtarë të Këshillit të Lartë të Prokurorisë kanë marrë pjesë 17 avokatë, prej të cilëve 7...

Janë pafund produktet kozmetikë që pretendojnë se e...

Vala Superliga e Kosovës starton këtë të premte për një edicion të ri që pritet të jetë më i forti në këto vitet e...

Zyra e statistikave të BE-së ka vlerësuar me rritje prodhimin e brendshëm bruto për vendet që përdorin monedhën euro, si dhe për të 28...

Një shtëpi ka marrë flakë në fshatin Piqeras. Mësohet se shtëpia i përket N.Th, i cili jeton në Greqi, ndërsa...

Norvegjezët thonë se jetëgjatësinë ia kanë borxh kësaj pijeje, përfitimet e së cilës...

Shtohet lista e skuadrave të La Ligas që janë të gatshme ti vinë në ndihmë Atleticos së Madridit për Diego Costën. Sulmuesi i përfaqësues...

Tre persona kanë dhunuar shefin e Stacionit të Pikës Kufitare Triport pranë banesës gjatës natës. Autorët i kanë ndjekur të...