Ngacmoi seksualisht adoleshenten dhe i vjedh celularin; në pranga 48-vjeçari

Ngacmoi seksualisht adoleshenten dhe i vjedh celularin; në pranga 48-vjeçari

0
SHPËRNDAJE

Ngacmoi seksualisht një adoleshente dhe i vjedh celularin, arrestohet 48-vjeçari Ardian Molla, banues në Durrës.

Sipas burimeve zyrtare të policisë lokale, Molla, më datë 8 shtator 2017,  në lagjen Nr. 5, Durrës ka ngacmuar seksualisht dhe i ka vjedhur celularin shtetases L.A., 17 vjeçe, banuese në Durrës.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua celulari. Materialet i kaluan Prokurorisë Durrës për veprime të mëtejshme për veprat penale” Vepra të turpshme”dhe”Vjedhja”.

 

13 shtator 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi: gazeta-shqip.com