Foto/ Trendet më të fundit të flokëve të shkurtra

Foto/ Trendet më të fundit të flokëve të shkurtra

0
SHPËRNDAJE

Foto/ Trendet më të fundit të flokëve të shkurtra

Flokët e shkurtra duket se janë tërësisht “In” këtë sezon.

Ky stil flokësh është një mënyrë e mrekullueshme për të bërë një ndryshim drastik për më mirë.

Nga eksperimentimi me ngjyra të shumëllojshme e deri tek prerjet abstrakte, kurrë nuk do të kenë fund idetë dhe mënyrat e ndryshme se si mund të stiloni flokët e shkurtër.

Nëse jeni ende në mëdyshje për të shkurtuar flokët tuaj të gjatë ose jo, thjesht mendoni ndjenjën mahnitëse që do provoni pasi të keni shkurtuar flokët tuaj. Duket sikur një peshë e madhe do t’ju hiqet nga supet.

Hidhini një sy këtyre fotove të stileve të flokëve të shkurtër dhe nuk do ta mendoni dy herë prerjen e flokëve./CityNews

Burimi: citynews.al