VIDEO/ Gafa e Bashës dhe…Parlamenti ndryshe sipas “Fiks Fare”

VIDEO/ Gafa e Bashës dhe…Parlamenti ndryshe sipas “Fiks Fare”

0
SHPËRNDAJE

Të shtunën më 9 Shtator nisi sesioni i ri parlamentar.

Emisioni satirik “Fiks Fare” sjell një montazh nga seanca e parë.

Ja parlamenti me dozat e humorit, në seancën e parë.

Burimi: tiranaobserver.al