Pique, ja e vërteta mbi foton me Neymar

Pique, ja e vërteta mbi foton me Neymar

0
SHPËRNDAJE

Pique para Superkupës së Spanjës hodhi dritë mbi cështjen e Fotos që publikoi pak ditë më parë ku shfaqej me Neymar duke garantuar se braziliani do rtë qëndronte te Barceloona. Neymar bëri të ditur se fotoja ishte bërë që në ceremoninë e martesës së Messit në 30 qershor, dhe që atë ditë ai e dinte se Neymar do të largohej por e publikoi foton si tentativën e tij të fundit për ta bindur që të qëndronte në Camp Noi. Pique e pranoi se Neymar ishte nxehur me të për këtë veprim, por të dy kishibn sqaruar gjithcka vetëm pak orë më pas.

Burimi: supersport.al