Man. United refuzon dy oferta për Martial

Man. United refuzon dy oferta për Martial

0
SHPËRNDAJE

Manchester United këbëngul për Perisic ndërkohë që i është përgjigjur me një jo të dyfishtë Interit dhe Tottenham për sa ipërket Anthony Martial. Zikalëtrit dhe Spërs kërkojnë futbollistin francez me Interin që i ka kërkuar United huazimin me të drejtë blerjeeje për sulmuesin, por Djajtë e Kuq nuk janë tunduar duke i dhënë një përgjigje negative.

Burimi: supersport.al