Video +18- Tmerr në mes të rrugës/Çifti seks që në mëngjes

Video +18- Tmerr në mes të rrugës/Çifti seks që në mëngjes

0
SHPËRNDAJE

Video +18- Tmerr në mes të rrugës/Çifti seks që në mëngjes

Një vide skandaloze po “thyen” rrjetin, teksa një çift shfaqet duke bërë seks në mes të bulevardit kryesor. Ngjarja ka ndodhur në Barcelonë, ku çifti skandalizon kalimtarët, teksa kryen marrëdhënie live.

Videoja është publikuar menjëherë në rrjet dhe të shumta kanë qenë reagimet kundër tyre, duke e quajtur veprim të neveritshëm dhe skandaloze.

Në video shihet çifti që, në mes të ditës pa u interesuar askush vazhdojnë punën e tyre.

Kujtojmë se veprime të tilla në publik janë të dënueshme nga ligji.

Burimi: citynews.al