Vlorë, 53-vjeçari vetëvaret në banesën e tij

Vlorë, 53-vjeçari vetëvaret në banesën e tij

0
SHPËRNDAJE

Një 53-vjeçar nga Vlora i ka dhënë fund jetës pasi është varur me litar në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës rreth orës 17:10 në lagjen “Lirimi” të qytetit.

Policia thotë se viktima është shtetasi me inicilae N.H. Në momentin e kryerjes së aktit, personi ka qenë i vetëm në banesë dhe është konstatuar i pajetë nga fqinjët.”

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave.

Burimi: gazeta-shqip.com