Rishfaqet Ilir Meta, sërish në një aktivitet të LSI

Rishfaqet Ilir Meta, sërish në një aktivitet të LSI

0
SHPËRNDAJE

Ka nisur në Jalë kampi i USY World Festival 2017, ku të rinjtë e LRI kanë mirëpritur 400 të huaj.

Mbrëmjen e sotme në Jalë ka qenë edhe Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij, Monika Kryemadhi.

Çifti presidencial u shfaq i relaksuar, teksa kishin marrë edhe ngjyrë.

Kejdi Mehmetaj në fjalën e saj ndër të tjera nuk ka harruar pa falenderuar edhe kryetarin e FRESSH, Eljo Hysko për zhvillimin e këtij kampi.

“Dua të falenderoj Elion se pas zhvillimeve të fundit në Shqipëri ne të rinjtë organizuam bashkë këtë aktivitet”, ka thënë Kejdi.

Burimi: tiranaobserver.al