Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, s’ka të lënduar

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, s’ka të lënduar

0
SHPËRNDAJE
Citroen Oferta 2

Rreth orës 23:15, të së premtes, janë raportuar të shtëna me armë zjarri, në qytetin e Vlorës.

Të shtënat kanë qenë në ajër dhe nuk është konstatuar asnjë person i lënduar apo dëme të tjera.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Hajro Çakërri”, pranë vendit të quajtur “Bishti i Kalldrëmit”, në rrugën që lidh Vlorën me Kaninën.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje, ku ka konstatuar rreth 20 gëzhoja.

Menjëherë janë ngritur grupe pune për zbardhjen e ngjarjes, si dhe grupe kontrolli për krehjen e zonës.

19 maj 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi: gazeta-shqip.com