Rrëfim/Ja si e tradhëtova shoqen duke bërë seks me të dashurin e...

Rrëfim/Ja si e tradhëtova shoqen duke bërë seks me të dashurin e saj

0
SHPËRNDAJE

Rrëfim/Ja si e tradhëtova shoqen duke bërë seks me të dashurin e saj

Para disa ditësh bëra seks fantastik me të fejuarin e shoqes, por e di që kjo është e gabuar. Unë jam 16 vjeç, kurse shoqja është 23 dhe është shumë e bukur. Familjet tona janë shumë afër dhe ajo ka qenë si një shembull për mua qëkur kam qenë e vogël. Ajo dhe i fejuari i saj kanë një djalë të vogël shumë të lezetshëm, për të cilin kujdesem unë me raste. Një natë ata dolën dhe unë ndenja të kujdesesha për djalin e vogël.

U kthyen shumë vonë dhe shoqja ime shkoi menjëherë në shtrat, kurse i fejuari erdhi drejt meje me . U ul afër me mua dhe filloi të më thoshte sa e mrekullueshme jam, sa e bukur dukem. Pastaj erdhi edhe më afër dhe më puthi.

Ishte një ndjesi e mrekullueshme, por pastaj mendova shoqen dhe u largova menjëherë. Më shoqëroi për në shtëpi dhe ndjeva që kisha rënë brenda me të. Më vonë filluam të chatonim dhe mesazhet bëheshin flirtuese dhe të “pista” me kalimin e kohës.

U ndjeva shumë mirë që bëra seks me një më të rritur me eksperiencë, por ndjehem shumë fajtore. Dje ai më tha se nuk ka raport të mirë seksual me gruan, por unë e kam vendosur. Nuk mund tja bëj këtë shoqes dhe fëmijës së vogël, ndaj do i jap fund lidhjes me të./CityNews

Burimi: citynews.al