Rama bën Zamira Kitën të “skuqet”: Më rrinin sytë te ajo kur...

Rama bën Zamira Kitën të “skuqet”: Më rrinin sytë te ajo kur isha i ri…

0
SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ishte sot në qytetin e Korçës në një takim me gra dhe vajza.

Gjatë fjalës së tij, ai ka kërkuar në skenë Zamira Kitën, drejtoreshën e Teatrit të Korçës, të cilës i tha: “Kthehu këtej të të shohin këta që skuqesh”.

Më pas Rama vijoi me batutë: Kjo është korçarja e parë që unë kam njohur në jetë. Unë duke qenë më i gjatë shikoja vajza që ishin më larg meje, më rrinin sytë te Zamira por asnjëherë nuk u afruam derisa na afroi Partia Socialiste”.

Burimi: tiranaobserver.al