‘Festojnë’ dy ministret që shpëtuan nga marrëveshja

‘Festojnë’ dy ministret që shpëtuan nga marrëveshja

0
SHPËRNDAJE

Mimi Kodheli dhe Mirela Kumbaro kishin arsye të festonin dje. Iu shpëtuan paq marrëveshjes mes Ramës dhe Bashës, që sakrifikoi 6 të tjerë në qeveri.

Me këtë rast, sapo janë takuar, kanë bërë dhe një foto, ashtu të lumtura.

Në fytyrë iu lexohet gëzimi që do të mbajnë ende ministritë. Nuk mund të thuhet e njëjta gjë për Fatmir Xhafajn, Lindita Nikollën, Ogerta Manastirliun, Olta Xhaçkën, Arben Ahmetajn dhe Petrit Vasilin, që e morën vesh nga mediat shkarkimin.

Burimi: tiranaobserver.al