Meshkuj prekeni femrën në këto 5 vende dhe…

Meshkuj prekeni femrën në këto 5 vende dhe…

0
SHPËRNDAJE

Meshkuj prekeni femrën në këto 5 vende dhe…

Ka disa zona në trupin e femrës, ku ka një përqendrim më të madh të nervave dhe si pasojë janë më të ndjeshme.

Nëse doni që partnerja juaj të reagojë dhe të dojë diçka më tepër, bëni mirë ta prekni në këto pozicione.

1.Skalpi i kokës- mund të duket e çuditshme në pamje të parë, por te skalpi i kokës ka shumë nerva që e bëjnë femrën të relaksohet. Kjo është arsyeja pse të gjitha vajzat e adhurojnë kur u masazhohet koka.
2.Pas gjunjëve-kjo është një zonë shumë sensuale dhe nëse e përkëdhelni në atë pikë, do të shihni efektet pozitive.

3.Pjesa e brendshme e kofshëve- kjo pjesë e trupit te femra është thjesht magjike. Një prekje e vogël dhe eksitimi është i pashmangshëm.

Bërryli- të gjithë e keni provuar të godisni bërrylin te muri ose te tavolina dhe menjëhere keni ndjerë dhimbje. Kjo do të thotë që bërryli është një zonë tepër e ndjeshme dhe sensitive.

5.Këmbët- luani me këmbët e partneres dhe rezultati do të jetë kënaqësi dhe të qeshura pafund./CityNews

Burimi: citynews.al