Manikyrat më në modë për këtë verë (Foto)

Manikyrat më në modë për këtë verë (Foto)

0
SHPËRNDAJE

Manikyrat më në modë për këtë verë (Foto)

Thonjtë janë një pjesë shumë e rëndësishme e look-ut të përditshëm të çdo femre.

Me ardhjen e verës kanë ndryshuar edhe tendencat e ngjyrave më trendy të manikyrave.

Nëse doni që të dukeni bukur dhe në një hap me me kohën, ju ftojmë të zbuloni ngjyrat më të preferuara për këtë verë./CityNews

Burimi: citynews.al