Dhunë në në familje, panga 49-vjeçarit në Durrës

Dhunë në në familje, panga 49-vjeçarit në Durrës

0
SHPËRNDAJE
Citroen Oferta 2

Dhunon fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten, prangoset 49-vjeçari në Durrës.

Një 47-vjeçare ka bërë një kallëzim në policinë e qytetit të Durrësit, pasi bashkëshorti i saj, Kastriot Pepkolaj e dhunonte në banesë. Policia ka arrestuar 49-vjeçarin menjëherë pas kallëzimit të shetases me iniciale P.P.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale”Dhunë në familje”.

20 mars 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi: gazeta-shqip.com