Receta që po dobëson stomakun e modeleve

Receta që po dobëson stomakun e modeleve

0
SHPËRNDAJE

Receta që po dobëson stomakun e modeleve

Të gjitha gratë kanë dëshirë që të kenë stomak të rrafshët, bel sa më të hollë si dhe organizëm të pastër nga yndyrërat e tepërta.

Kjo është receta e cila konsumohet vetëm tri ditë, dhe me këtë rast do të ju ndihmojë të keni stomak sa më të rrafshët dhe organizëm të pastër.

Përbërësit: Lakra Rrepa Karrota Lëng i limonit Vaj i ullirit
Përgatitja:Preni lakrën në copa sa më të holla, rrepën dhe karotat gjithashtu. Merrni lëngun e limonit dhe vendoseni në një shishe të qelqit, pastaj vendosni disa pika vaj të ullirit dhe masën e karotave, lakrës dhe rrepës. Këtë ilaç duhet ta pini çdo ditë në të njëjtën kohë./CityNews

Burimi: citynews.al