Horoskopi e hënë 20 mars 2017

Horoskopi e hënë 20 mars 2017

0
SHPËRNDAJE

Horoskopi e hënë 20 mars 2017

Dashi

Nje jave te mbare dhe sa me shume fat ju urojme, dielli futet ne shenjen tuaj sot dhe nga sot fillon dita e pranveres, nje dite ideale per juve te kesaj shenje por kerkohet dhe kujdes sepse nje nxitim I vogel ne pune mund tju prishi pune neser, prandaj pak vemendje ,ne ekonomi shikohet dite e mire dhe mundesi te reja, ana sentimentale fillon me pranveren dhe dashurine e se ardhmes . Oret me te pershtatshme per diten e sotme jane nga ora 09:00 deri ne oren 23:00 J.Pulla

Demi

Nje jave te mbare dhe pranvere te lumtur ju urojme, Dielli ne Dash nga sot dhe nje trekendesh qe ben Dielli me Aferditen ju ndihmon jashte mase ne lidhje me punen dhe ne anen ekonomike mund te keni shume ndikime pozitive nga sot si ne pune dhe ne ekonomi , ne dashuri mund te themi qe te keni pak kujdes ju qe keni lidhje te gjata me Gaforre dhe Virgjereshe se mund te keni ndonje keqkuptim ,si dite e hene dhe fillim jave qe eshte. Oret me te pershtatshme per diten e sotme jane nga ora 07:00 deri ne oren 21:00 J.Pulla

Binjaket.

Binjak te dashur, nje jave te mbare dhe te lumtur ju urojme dhe nje pranvere me shume shije , eshte nje dite perfekte ne pune dhe ne marredhenie ne ekonomi me te trete, nese keni ndermend per te aplikuar per kredi ,mire eshte qe aplikimin ta beni ne oren 10, eshte nje ore perfekte per juve te kesaj shenje dhe jo vetem, dashuria ne kete aspekt jeni shume me fat se gjithcka shkon sipas planeve qe juve I keni vene vetes suaj .Oret me te pershtatshme per sot jane 06:00 deri ne oren 22:00 J.Pulla

Gaforrja

Nje jave te mbare dhe pranvere te lumtur ju urojme, eshte fillim jave dhe dita e H,enes per juve do te thote shume si pune ekonomi ,zgjidhje ne ceshtje ligjore dhe shume e shume gjera qe kerkojne zgjidhje, por gjithcka nis nga sot dhe keni per tja dale ne ditet ne vazhdim , ne ekonomi edhe pse keni pak veshtiresi ne nisje por kjo eshte kalimtare dhe jo problematike, ne dashuri jeni me shume fat ju qe prisni te nisni nje lidhje qe shkon deri ne martese, dhe per juve qe mezi prisni te filloni nje njohje per lidhje serioze, kjo eshte mese e mundur tju realizohet .Oret me te pershtatshme per sot jane10:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla.

Luani

Nje jave te mbare dhe nje pranvere sa me te lumtur ju uroj ,meqense Dielli futet ne Dash sot, juve ju rrezaton me nje kend qe ben Dielli me Plutonin, ju jep shprese per nje te ardhme sa me te sigurt ne jeten tuaj por ne ekonomi do tju keshilloja jo shume shpenzime ,ne lidhje me punen jeni ne anen me te mire te mundshme, dashuria ne aspektin sentimental per juve qe jeni ne diaspor dhe deshironi lidhje serioze, filloni nga sot sepse nje dite e mire qe ka stabilizim afatgjate, per juve qe keni lidhje mire eshte qe ta stabilizoni ate . Oret me te pershtatshme per sot jane 07:00 deri ne oren 22:00 J.Pulla

Virgjeresha

Nje jave sa me te begate dhe nje pranvere sa me te lumtur ju urojme, eshte nje dite shume e mire ne lidhje me takime pune dhe ne lidhje me disa udhetime pune, mund te perfitoni jashte mase ne kete drejtim, ekonomia e mire por ne vazhdim duket se do jete akoma me mire , ne dashuri mund te themi si I keni te gjitha mundesite per tja arritur qellimit tuaj dhe jo vetem. Oret me te pershtatshme per sot jane 06:00 deri ne oren22:00 J.Pulla

Peshorja

Nje jave te mbare dhe pranvere te lumtur ju urojme , nje mundesi e mire ne vendime te rendesishme dita e sotme eshte shume pozitive ne zgjidhje te problemeve te vjetra dhe stabilizime ekonomike, ne anen sentimentale eshte mire qe te nisni dicka me teper sepse lidhja juaj duket se eshte ne pjekurine e saj ,mundohuni te gjeni nje pike te perbashket ne vazhdim si fejese apo bashkejetese, kjo jave dhe dita e sotme ju favorizon dicka te tille .Oret me te pershtatshme per sot jane 09:00 deri ne oren 21:00 J.Pulla.

Akrepi

Nje jave sa me te begate ju urojme dhe nje pranvere sa me te lumtur, dita e sotme eshte e mire per takime, telefonata te ndryshme qe juve deshironi te beni, si ne marredhenie me punen apo ne lidhje me ekonomine ,gjithcka eshte ne te miren tuaj , ana sentimentale mund te themi se keni pasur disa mosmarreveshje, juve qe keni lidhje me Dem, Akrep dhe Peshk por nga sot gjithcka rregullohet po ashtu, disa lidhje qe keni pasur shkeputje mund te ri-lidhen perseri. Oret me te pershtatshme per sot jane09:00 deri ne oren 22:00 J.Pulla

Shigjetari

Nje jave te mbare dhe nje pranvere te lumtur ju urojme, eshte nje dite shume e mire per nisma te reja dhe vendime te rendesishme, ne lidhje me ekonomine ju them qe keni shume mundesi ne rregullim te saj dhe jo vetem, ne lidhje me disa takime do te keni perfitime pune , dicka me bankat , por nje gje eshte e sigurt qe juve keni shanse ne ekonomi ,ne lidhje me dashurine nje dicka e re nis me ju te palidhurit, dita eshte me juve, shfrytezoni momentet qe ju jepen. Oret me te pershtatshme per sot jane 07:00 deri ne oren 21:00 J.Pulla

Bricjapi

Nje jave te mbare dhe nje pranvere sa me te lumtur ju urojme, keni shume shanse dhe mundesi per tja arritur qellimit tuaj, ne lidhje me punen dhe jo vetem por eshte mire qe cdo gje qe deshironi te nisni, rishikojeni dhe nje here me pas vendosni sepse eshte shume lehte qe te gabojme, ekonomia eshte ne rruge te mbare por mundesite jane dhe per me mire akoma , ne dashuri mund tju them se I keni te gjitha mundesite per te stabilizuar lidhjen tuaj apo njohjen qe mund te keni. Oret me te pershtatshme per sot jane 07:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla

Ujori

Nje jave te mbare dhe pranvere te lumtur ju urojme, nje dite e mire ne vendime qe mund te merrni ne lidhje me nje pune te re apo hapjen e nje biznesi te ri, ekonomia duket e mbare dhe mundesi te reja do tju paraqiten sot ,ne dashuri mund te themi se keni shume shanse ne lidhjen tuaj ta beni sa me serioze si dhe ne lidhje me problemet, ato marrin zgjidhje. Oret me te pershtatshme per sot jane 07:00 deri ne oren 21:00 J.Pulla

Peshqit

Nje jave te mbare dhe nje pranvere sa me te lumtur ju uroj, eshte nje dite e mire ne cdo aspekt sepse java per juve ka filluar dje keshtu qe I keni mundesite per te stabilizuar punen dhe nje dicka te re qe mund tju realizohet sot, ka lidhje me punen tuaj, ana ekonomike e mire dhe e stabilizuar dhe ne vazhdim , ne dashuri mund te themi se per juve qe keni pasur problem, duket se sot do te gjeni zgjidhjen, per juve qe jeni ne kerkim te nje njohje apo lidhje ,sot eshte fillimi I suprizave per juve te kesaj shenje. Oret me te pershtatshme per sot jane 09:00 deri ne oren 21:00 J.Pulla.

Burimi: citynews.al