Horoskopi e diel 19 mars 2017

Horoskopi e diel 19 mars 2017

0
SHPËRNDAJE

Horoskopi e diel 19 mars 2017

Dashi.

Dita e sotme eshte dite shume pozitive ne marredhenie me jashte, per juve qe keni te beni me jashte apo per te bere udhetime, eshte dite perfekte sidomos juve te dhjetediteshit te pare dhe te dyte, ana ekonomike e mire dhe nje shans I mire ne rritje te ekonomise suaj , dashuria ne aspektin sentimental shume mire duken lidhjet me Dem, Shigjetare dhe Ujor, keto lidhje jane ideale per juve te kesaj shenje . Oret me te pershtatshme per diten e sotme jane nga ora 09:00 deri ne oren 15:00 J.Pulla

Demi

Mundohuni qe sot te merreni me punen tuaj private apo te beni ndonje ndryshim te vogel aty sepse ka per tja vlejtur, eshte dite e mire dhe mundesi te reja mund tju vijne sot pasdite ,ne lidhje me ekonomine shikohet nje dite e mire ne stabilizim te ekonomise, ne anen sentimentale eshte dite e mire per juve qe deshironi lidhje te reja. Oret me te pershtatshme per diten e sotme jane nga ora 11:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla

Binjaket.

Si Binjak jeni gjithmone ne kerkim te gjerave te reja dhe mire beni, por dita e sotme rekomandohet te stabilizoni punen e tashme dhe te pregatiteni per te ardhmen, sepse java ka shume lodhje per juve te kesaj shenje , ana ekonomike e mire dhe shume pozitive per juve ,ne dashuri mundohuni qe te vendosni sot sepse eshte dite shume e mire per familje neser. Oret me te pershtatshme per sot jane 07:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla

Gaforrja

Nje mundesi me shume ne lidhje me punen sot edhe pse dite e diel, juve te kesaj shenje do te stabilizoni punen dhe ekonomine, nese merreni me tregeti sot do te dilni shume te fituar dhe per juve qe jeni ne pritje per nje pune te re, mundesite nuk do tju mungojne, ana sentimentale eshte shume pozitive per juve te kesaj shenje, sidomos juve qe keni lidhje te reja dhe per juve qe jeni ne pritje per njohje dhe per juve qe jeni ne pritje per ndonje shtatezani te mundshme, mundesite nuk do tju mungojne .Oret me te pershtatshme per sot jane06:00 deri ne oren 17:00 J.Pulla.

Luani

Nje dite shume e mire per juve Luan te dashur ,eshte dita juaj dhe ne ekonomi mund te themi se nga sot e ne vazhdim gjithcka mund te ndryshoje ne te miren tuaj dhe nje mundesi ideale ne vazhdim, I keni te gjitha shanset ne nisma te reja pune dhe perfitime nga puna , dashuria eshte mire qe te bisedoni me te dashuren tuaj per ceshtjet qe ju interesojne sot pasdite, eshte shume moment ideal. Oret me te pershtatshme per sot jane 09:00 deri ne oren 16:00 J.Pulla

Virgjeresha

Per juve shume fjale pozitive dhe mundesi te reja , ne pune eshte mire qe nese e keni nje ok nga lart per te filluar pune ne fillim jave, une ju them niseni nga sot qofte dhe nje xhiro nga puna ka per tja vlejtur, per juve qe filloni rishtas pune ne shtet apo dhe ne privat, ana ekonomike e mire por dhe kujdes kerkohet ,ne dashuri mund te themu se do tja arrini qellimt tuaj edhe pse nje dite me ngarkese ne pune ,do te keni mundesi dhe per veten tuaj ne njohje te reja apo takime me te dashuren tuaj. Oret me te pershtatshme per sot jane 06:00 deri ne oren15:00 J.Pulla

Peshorja

Dita e sotme eshte e mire per tu pregatitur per javen ne vazhdim dhe pikerisht ne kete jave do te keni dhe mundesi per te bere gjithcka te mundur ne lidhje me pune dhe ekonomi, prandaj gjerat fillojne nga sot ne lidhje me to, ne dashuri do tju keshilloja te beni pak kujdes ne grindjet qe mund te keni nga dreka, anashkaloni me cdo kusht . Oret me te pershtatshme per sot jane 05:00 deri ne oren 18:00 J.Pulla.

Akrepi

Nje dite e mire per juve te shenjes se Akrepit, nje mundesi me shume ne rregullim te punes dhe te te ardhurave, duket se do tja dilni me sukses dhe jo vetem, eshte mire qe nese nuk jeni te sigurt ne blerje te ndryshme sot ,mos e beni, do te thote dicka qe nuk ju duhet per momentin por shikoni ato qe I keni me te rendesishme, ekonomia e mire dhe mundesi per me mire ne vazhdim, ne dashuri shume shanse keni juve qe keni lidhje me Dem dhe me Ujor ,shkoni deri ne martese. Oret me te pershtatshme per sot jane09:00 deri ne oren 19:00 J.Pulla

Shigjetari

Per juve Shigjetare te dashur eshte mire qe te merreni me punet rutine sot, jo me gjera te reja sepse koha eshte paksa e ngjeshur sot dhe nuk keni kohe per te humbur por me mire merruni me sistemimin e punes suaj, ekonomia duket se eshte e mbare dhe shume mundesi do te keni ne vazhdim, por mbani kete ritem sepse eshte ne te miren tuaj , dashuria sot duket se jeni te favorizuar dhe mundesi per juve qe deshironi lidhje te reja. Oret me te pershtatshme per sot jane 09:00 deri ne oren 21:00 J.Pulla

Bricjapi

Mundohuni qe sot te jeni pak me te vemendeshem ne marredhenie me punen, jo nxitime sepse kjo periudhe ka lodhje ,ka shanse por kerkon kujdes dhe vemendje ne anen ekonomike ,nuk duket se keni dicka per tu shqetesuar edhe pse keni disa shpenzime nga e kaluara por me pak kujdes gjithcka shkon mire, dashuria per juve qe jeni ne kerkim te dashurise se vertete nuk eshte cudi qe fati tju dale perpara ne kete drejtim. Oret me te pershtatshme per sot jane 07:00 deri ne oren 20:00 J.Pulla

Ujori

Nje mundesi e mire ne nisma te reja dhe vendime te rendesishme qe do te keni sot sepse gjithmone e diela eshte dita qe ju ndihmon ne ditet ne vazhdim, por sot eshte nje kenaqesi me shume se lajme te mira duket se merrni ne lidhje me nje pune te rendesishme ,ekonomia e mbare dhe nje mundesi ne rritje te anes ekonomike, dashuria per juve Ujor te dashur, eshte dita me e mire ne njohje te reja, ne lidhje serioze apo nisje te nje shtatezanie , te gjitha mundesite jane dhe nga sot deri me date 28, beni djem ,nese e keni vendosur per nje nisme te tille . Oret me te pershtatshme per sot jane 11:00 deri ne oren 19:00 J.Pulla

Peshqit

Nese jeni ne kerkim per nje pune me te mire, per nje udhetim pune qe te kete sukses apo per marrje me qera te nje objekti ,sot jeni ne diten e duhur dhe shume mundesi do te keni ne vazhdim, shfrytezoni mundesite qe do tju jepen, ana ekonomike duket disi e ekuilibruar por kerkohet dhe pak kujdes nga shpenzimet, dashuria per juve qe jeni ne lidhje apo ne kerkim te saj, pasditja sjell shanse dhe mundesi ne lidhje dhe ne biseda serioze per te ardhmen. Oret me te pershtatshme per sot jane 09:00 deri ne oren 22:00 J.Pulla.

Burimi: citynews.al