Armina Mevlani na prezanton me stilin e jetës së saj

Armina Mevlani na prezanton me stilin e jetës së saj

0
SHPËRNDAJE

Prezantuesja simpatike Armina Mevlani që së fundi është komentuar shumë në mediat shqiptare për marrëdhënien me Shkëlzen Berishën, djali i ish- kryeministrit të Shqipërisë.

Perveçse prezantuese Armina ka marrë pjesë në Mis Shqipëria të vitit 2009 dhe së fundmi ajo është kthyer në një bisnesmene, bëhet fjalë kryesisht për pjesën e veshjeve ku ajo në shumicën e rasteve në postimet e saj shfaqet me veshjet nga më të ndryshme dhe nga stilet nga më të veçantat.

Por disa ore më parë Armina nuk ka postuar asgjë në lidhje me stilin e veshjes, ajo na ka prezantuar me stilin e jetës që po bën momentalisht. Me një kokërr shalqi të madh ajo ka treguar që po ben një jetë fshati këtë periudhë dhe në fakt është shumë e lumtur për këtë gjë.

Burimi: citynews.al