Stili i Vedat Ademit

Stili i Vedat Ademit

0
SHPËRNDAJE

Ai vec muzikes ai eshte i apasionuar dhe pas natyres e udhetimeve. Behet fjale per kengetarine e njohur nga Kosova,

Vedat Ademi i cili eshte shume aktiv ne rrjetet sociale.

Kengetari shpesh poston foto nga fundjavat e tije ne llograin e tij ne instagram.

Ne keto foto qe ai poston nuk mungon kercimi i tij oregjinal.

Ne fotografit qe ka postuar ai ka bashkangjitur dhe kete: “Jetoni dhe gëzoni në mënyrë origjinale. This is my style.” Vedat Ademi

Burimi: touchfashion.al