Flamurtari prezanton trajnerin e ri Ramadani

Flamurtari prezanton trajnerin e ri Ramadani

0
SHPËRNDAJE

Në prani të drejtuesit Ardi Behari, Flamurtari prezantoi para mediave trajnerin e ri Zekerija Ramadani i cili do të zëvendësojë teknikun në detyrë Gentian Mezani me këtë të fundit në stol pas largimit të Stanislav Levyt për shkak të problemeve financiare të klubit.

Ramadani ka drejtuas së fundmi FC Shkupi në ligën maqedonase dhe do të ketë si detyrë ngritjen e Flamurtarit në nivelin që i takon duke parë shpenzimet e mëdha që kanë bërë drejtuesit e klubit vlonjat.

Lajmi në përditësim…

Burimi: supersport.al