Tomi dhe Xherri në jetën reale ( VIDEO)

Tomi dhe Xherri në jetën reale ( VIDEO)

0
SHPËRNDAJE


 


Një video ka filmuar një moment në jetën reale të Tomit dhe Xherrit, të cilët shohin bashkë jashtë një dritare në një restorant.


Macja dhe miu janë në dritaren e Fast Food-it “Subway”, ku macja madje, ndihmon brejtësin të shohë më mirë jashtë.


Video u postua në Twitter dhe u bë virale pasi është ripostuar 16.400 herë dhe ka marrë më shumë se 7 mijë pëlqime që nga 28 dhjetori.

Burimi: kohajone.com